АВТОРИЗАЦІЯ

EN / UA

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ/ЧЛЕНКИНЕЮ ГІЛЬДІЇ?

FAQ

Як стати членом/членкинею Гільдії?

Ознайомитися зі Статутом, надіслати заяву й анкету, мати три (3) рекомендації від дійсних членів/членкинь Гільдії й сплатити членський внесок.

 

Ми максимально спростили цей процес: розробили бланк заяви і онлайн-анкету, а членські внески збиратимуться з травня, про що повідомимо. Заповнену анкету ми отримаємо автоматично, а заповнену заяву  слід роздрукувати, підписати та надіслати поштою (поштова адреса: 01032, Саксаганського, 99, кв. 15, Київ, Україна, Жанна Максименко-Довгич (Zhanna Maksymenko-Dovhych). Заява також може бути написана від руки.

Аби прискорити процес, ви можете надіслати скани або фотокопії заяв на е-пошту Гільдії, проте оригінал заяви обов’язково слід надіслати до Гільдії. Рекомендації довільного змісту можна надіслати в письмовій формі на е-адресу Гільдії (info@directorsguild.org.ua) разом з заявою.

 

На яке членство я претендую – дійсне (повне) чи асоційоване?

Якщо ви маєте фільм, який було продемонстровано в прокаті, на ТБ чи в конкурсі на кінофестивалі з історією більше 5 років, ви можете стати повноправним (дійсним) членом/членкинею Гільдії. В анкеті зазначте, будь ласка, про який фільм (фільми) йдеться.

 

Чи можу я стати членом/членкинею Гільдії, якщо я ще не маю фільму, але маю диплом режисера чи  ще навчаюся на режисера?

Ви можете стати асоційованим членом/членкинею Гільдії.

 

У чому різниця між дійсним та асоційованим членством в Гільдії?

Асоційовані члени/членкині Гільдії не беруть участі в прийнятті рішень в органах Гільдії і в голосуванні на Загальних Зборах, але мають усі інші права та привілеї і можуть користуватися всіма здобутками Гільдії.

 

Якщо в мене є фільми, але немає диплома за спеціальністю “режисер”?

Так, ви можете стати членом Гільдії без диплома; Статут Гільдії провадить, що відсутність диплома режисера не є перешкодою. Натомість, обов’язковою умовою для членства є наявність в доробку режисера/режисерки фільму, який було продемонстровано в прокаті, на ТБ або ж у  конкурсі на кінофестивалі з історією понад 5 років.

 

Хто вирішує, чи стану я членом/членкинею Гільдії?

Рада чи Загальні Збори Гільдії. Рішення приймаються простою більшістю учасників голосування. Відмова (якщо така буде) повинна бути вмотивованою. Рада, на відміну від Зборів, може приймати рішення дистанційно, тому питання членства вирішується оперативно.

 

ДОКУМЕНТИ

Анкета

для вступу в Гільдію

ЗАПОВНИТИ

Бланк

заяви на вступ

ЗАВАНТАЖИТИ

ЗРАЗОК

рекомендаційного листа

ЗАВАНТАЖИТИ

УКРАЇНСЬКА ГІЛЬДІЯ РЕЖИСЕРІВ / Всі права захищені

info@directorsguild.org.ua